אַלְטלַיְיף קידום אתרים

קידום אורגני בגוגל

מה זה קידום אורגני?

המונח קידום אורגני מתייחס בעלי עסקים עם אתר באינטרנט אשר בקודם באופן 'טבעי'. כלומר בעלי האתרים דאגו שהאתר שלהם יופיע בעמוד ראשון כאשר לקוח פוטנציאלי חיפש משהו רלוונטי לגבי העסק שלו.
קידום אורגני מתבסס על תוצאות ונתונים סטטיסטיים ממנועי חיפוש אורגנים כמקור העיקרי לכניסות לאתרים.

אם נשווה את הכניסות ממנו החיפוש האורגני אל הכניסות מקמפיינים שונים של PPC, נוכל לראות כי הכניסות עבור אותה מילת המפתח ממנוע החיפוש האורגני גדולות מאשר שימוש בקמפיין PPC באותו מנוע חיפוש. לכן רוב החברות מתבססות על קידום אורגני ולא על קידום בקישורים ממומנים. אם כי לקידום בקישורים הממומנים קיימים יתרונות שאינם קיימים בקידום במנוע החיפוש האורגני.

ליצירת קשר או קבלת מחיר עבור קידום אורגני – התקשרו– 04-6229826

או לחצו כאן ומלאו פרטים

 קידום אתרים בצפון
אלטלייף קידום אתרים אורגני

כאשר מדברים על מנוע חיפוש ועל קידום אורגני מתכוונים למנוע החיפוש הפופולארי ביותר כבר שנים רבות – גוגל. מנוע החיפוש של גוגל הוא מנוע החיפוש עם אלגוריתם החיפוש המתקדם ביותר כיום. עשרות מקדמי אתרים בשיטה האורגנית עובדים ימים כלילות על מנת לפצח את השיטה של גוגל ולנצח את האלגוריתם שגוגל מחליפים ומשפרים מדי יום.
באמצעות קידום אתרים במנוע החיפוש האורגני של גוגל ניתן לצבור כניסות רבות עבור קהל יעד ממוקד. ברוב המקרים, הקידום האורגני יספק לנו חשיפה גדולה וכניסות רבות. הנוסחה לקבלת דיל או מכירה תלויה גם באיכות השיווק של עמוד הנחיתה. קידום אורגני מאפשר לבעלי אתרים להופיע בעמודים הראשונים של גוגל מבלי לשלם עבור כל לחיצה על המודעה שלהם (מה שקורה היום בקידום הממומן).
ענקית החיפוש גוגל מציעה לנו לקדם את מילות המפתח שלנו באמצעות הקישורים הממומנים אך בפועל, אין ספק שעמוד הנחיתה שלכם יגרוף כניסות רבות יותר על ידי קידום אורגני – חשיפה במקומות הגבוהים של מנוע החיפוש האורגני של גוגל. מי שהתנסה בעבר בקמפיין PPC עבור עמוד הנחיתה שלו יודע להבין את היתרונות והחסרונות של הקישורים הממומנים ובעיקר את חסרונותיהם המורגשים מול הפתרון של הקידום האורגני במנוע החיפוש.

עלויות הקידום האורגני

קידום אתרים אורגני גם בגוגל בראש ובראשונה וגם בכל מנוע חיפוש אחר, אינו דורש מאיתנו לשלם עבור כל לחיצה על המודעה שלנו, מה שיכול לחסוך כסף רב בביטויים בהם העלות פר לחיצה היא גבוהה או שכמות הלחיצות היומיות היא גדולה. אם כי גם הקידום האורגני בגוגל יאלץ אותנו לשלם למומחי קידום אתרים.
קידום של אתרים בגוגל הכוונה בעצם לקידום מעמדם של האתרים במנועי החיפוש שבם מחפשים אינפורמציה הגולשים באינטרנט.
הגולש רעב למידע רלוונטי ואילו המנועי החיפוש וגוגל בפרט, מציעים לו את התוצאות הרלוונטיות ביותר לדעתם (לו לדעתו של האלגורתים שלהם…)
אז מה עושה מקדם אתרים בגוגל? שדואג שהאתר שלכם יהיה הכי טוב שהוא יכול להיות. כלומר: הכי ברור מבחינת המסרים שהוא מעביר. לא רק מסר ללקוחות, אלא גם מסר למנועי חיפוש. ויש דבר כזה: לדאוג לזה שהמנוע ידע אילו מילים וביטויים אתם מקדמים בכל דף. שהאתר יהיה ממוקד למטרות אותן הוא מנסה להשיג. ושוב – מקדם אתרים אמיתי ידאג גם למטרות מול הלקוח וגם למטרות מול מנוע החיפוש.
אבל אנחנו מדברים על קידום אתרים באינטרנט, וזה כאמור תהליך של אופטימיזציה של האתר מבחנית התוכן שלו, מבחינת התגיות – שזה כמו הגדרות של דף ודף – ומבחינת ההיררכיה של הדפים ומבנה האתר.
כאשר דואגים לכל הדברים הללו, אז מתחיל קידום האתר בגוגל, ובשאר מנועי החיפוש באינטרנט.
משם יש עוד דרך ארוכה, אך צריך ללכת בה צעד צעד.

קידום אורגני בגוגל עם חברת אלטלייף

שירותי קידום אורגני בגוגל עם חברת אלטלייף קידום אתרים

היתרונות שלנו

אנו חברה קטנה וזה אחד היתרונות שלנו, כך הלקוח מקבל יחס אישי וחם. עבורנו הלקוח הוא לא עוד מספר אלא פרויקט שאנו לוקחים אותו אישית. אנו מציעים ללקוחותינו גם את האפשרות של קידום אורגני וגם אפשרות של קידום ממומן. כך כאשר הלקוח לא צריך לפצל את תשומת הלב שלו לשני חברות שונות, אלא כל הנושא של קידום האתר מרוכז במקום אחד. כמובן שלקוחותינו יכולים לבחור לקחת רק חבילה של קידום ממומן או רק חבילה של קידום אורגני.

פעולות קידום מקצועיות בתוך האתר

במסגרת הקידום האורגני אנו בנוסף לקידום גם מתחזקים את אתר הלקוח, כל הלקוח מקבל חבילה שלמה שמטפלת לא רק ביצירת קישורים איכותיים אלא גם בשיפור איכות האתר מבפנים. אנו מוסיפים לאתר מאמרים מקצועיים חדשים, מעדכנים את מנגנון ניהול האתר, מוספים לאתר תמונות, משנים את מילות המפתח באתר ומעדכנים ומרעננים את הטקסט הקיים. אנו מקפידים שלא יהיה מצב של כפילות תוכן מול מנועי החיפוש, ובנושא הזה אנו תמיד עם אצבע על הדופק. לחברה יש מתכנת בוגר מדעי המחשב בעל ניסיון בתכנות כך שלנו יש את היכולת לתחזק מגוון רחב של אתרים.

פעולות קידום אורגני מחוץ לאתר

אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לצורך קידום האתר : השגת קישורים מאתרים איכותיים על ידי החלפות קישורים עם חברות אחרות לקידום אתרים, רישום האתר לאתרי אינדקסים איכותיים, פרסום מאמרים איכותיים באתרי מאמרים, סקירה של האתרים המקשרים לאתר הלקוח בכדי למנוע מצב שלאתר יש יותר מדי קישורים באיכות ירודה (טקסט עוגן מביטוי מדויק ו/אן מאתר באיכות ירודה ו/או ממאמר לא רלוונטי) ועוד מגוון רחב של פעולות


 

היתרונות של קידום אתרים אורגני הוא בכך שכאשר האתר כבר משיג תוצאות!
העסק שלך יכול ליהנות מהן במשך שנים. עדיין תהיה צריך לתחזק ולעדכן את האתר, אך המיקומים הגבוהים במנועי החיפוש, ימשיכו להביא פניות הרבה אחרי שסיימתם לשלם למקדם האתר.

קידום אתרים בגוגל זה עסק שמביא תוצאות  : תשאלו את הלקוחות שעשו קידום איתנו קידום

לקבלת הצעת מחיר עבור קידום אורגני בגוגל התקשרו אלינו – 046229826 ונשמח לסייע לכם בדרך שלכם להצלחה!

אנחנו, עם שנים של ידע על קידום אתרים באינטרנט, שיווק אתרים וכתיבה שיווקית – יכולים לעשות את זה עבורכם על הצד הטוב ביותר.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עיצוב אתרים

רוצה לקחת את העסק שלך לגבהים חדשים?
פנה אלינו עכשיו!

עיצוב אתרים

יותר מ-17 שנים של ניסיון בקידום אתרים, ומאות לקוחות מרוצים, בטוח אומרים עלינו משהו טוב…

אנחנו תמיד שמחים ליצור קשרים עם לקוחות חדשים, ונשמח לתת גם לכם שירות מצוין. קדימה, בידקו אותנו! 🙂