קידום אורגני בגוגל

מה זה קידום אורגני
בעלי עסקים המפעילים אתר באינטרנט הבינו בהתבסס על תוצאות ונתונים סטטיסטיים כי מנועי חיפוש אורגנים הם המקור העיקרי לכניסות לאתריהם. אם נשווה את הכניסות ממנו החיפוש האורגני אל הכניסות מקמפיינים שונים של PPC, נוכל לראות כי הכניסות עבור אותה מילת המפתח ממנוע החיפוש האורגני גדולות מאשר שימוש בקמפיין PPC באותו מנוע חיפוש. לכן רוב החברות מתבססות על קידום אורגני ולא על קידום בקישורים ממומנים. אם כי לקידום בקישורים הממומנים קיימים יתרונות שאינם קיימים בקידום במנוע החיפוש האורגני.

ליצירת קשר או קבלת מחיר עבור קידום אורגני –

התקשרו אלינו – 04-6229826

או הקישו כאן ומלאו פרטים

כאשר מדברים על מנוע חיפוש ועל קידום אורגני מתכוונים למנוע החיפוש הפופולארי ביותר כבר שנים רבות – גוגל. מנוע החיפוש של גוגל הוא מנוע החיפוש עם אלגוריתם החיפוש המתקדם ביותר כיום. עשרות מקדמי אתרים בשיטה האורגנית עובדים ימים כלילות על מנת לפצח את השיטה של גוגל ולנצח את האלגוריתם שגוגל מחליפים ומשפרים מדי יום.
באמצעות קידום אתרים במנוע החיפוש האורגני של גוגל ניתן לצבור כניסות רבות עבור קהל יעד ממוקד. ברוב המקרים, הקידום האורגני יספק לנו חשיפה גדולה וכניסות רבות. הנוסחה לקבלת דיל או מכירה תלויה גם באיכות השיווק של עמוד הנחיתה. קידום אורגני מאפשר לבעלי אתרים להופיע בעמודים הראשונים של גוגל מבלי לשלם עבור כל לחיצה על המודעה שלהם (מה שקורה היום בקידום הממומן).
ענקית החיפוש גוגל מציעה לנו לקדם את מילות המפתח שלנו באמצעות הקישורים הממומנים אך בפועל, אין ספק שעמוד הנחיתה שלכם יגרוף כניסות רבות יותר על ידי קידום אורגני – חשיפה במקומות הגבוהים של מנוע החיפוש האורגני של גוגל. מי שהתנסה בעבר בקמפיין PPC עבור עמוד הנחיתה שלו יודע להבין את היתרונות והחסרונות של הקישורים הממומנים ובעיקר את חסרונותיהם המורגשים מול הפתרון של הקידום האורגני במנוע החיפוש.

קידום אתרים אורגני גם בגוגל בראש ובראשונה וגם בכל מנוע חיפוש אחר, אינו דורש מאיתנו לשלם עבור כל לחיצה על המודעה שלנו, מה שיכול לחסוך כסף רב בביטויים בהם העלות פר לחיצה היא גבוהה או שכמות הלחיצות היומיות היא גדולה. אם כי גם הקידום האורגני בגוגל יאלץ אותנו לשלם למומחי קידום אתרים.
קידום של אתרים בגוגל הכוונה בעצם לקידום מעמדם של האתרים במנועי החיפוש שבם מחפשים אינפורמציה הגולשים באינטרנט.
הגולש רעב למידע רלוונטי ואילו המנועי החיפוש וגוגל בפרט, מציעים לו את התוצאות הרלוונטיות ביותר לדעתם (לו לדעתו של האלגורתים שלהם…)
אז מה עושה מקדם אתרים בגוגל? שדואג שהאתר שלכם יהיה הכי טוב שהוא יכול להיות. כלומר: הכי ברור מבחינת המסרים שהוא מעביר. לא רק מסר ללקוחות, אלא גם מסר למנועי חיפוש. ויש דבר כזה: לדאוג לזה שהמנוע ידע אילו מילים וביטויים אתם מקדמים בכל דף. שהאתר יהיה ממוקד למטרות אותן הוא מנסה להשיג. ושוב – מקדם אתרים אמיתי ידאג גם למטרות מול הלקוח וגם למטרות מול מנוע החיפוש.
אבל אנחנו מדברים על קידום אתרים באינטרנט, וזה כאמור תהליך של אופטימיזציה של האתר מבחנית התוכן שלו, מבחינת התגיות – שזה כמו הגדרות של דף ודף – ומבחינת ההיררכיה של הדפים ומבנה האתר.
כאשר דואגים לכל הדברים הללו, אז מתחיל קידום האתר בגוגל, ובשאר מנועי החיפוש באינטרנט.
משם יש עוד דרך ארוכה, אך צריך ללכת בה צעד צעד.

  • קידום בגוגל -קידום אורגני

היתרונות של קידום אתרים אורגני הוא בכך שכאשר האתר כבר משיג תוצאות – העסק שלך יכול ליהנות מהן במשך שנים. עדיין תהיה צריך לתחזק ולעדכן את האתר, אך המיקומים הגבוהים במנועי החיפוש, ימשיכו להביא פניות הרבה אחרי שסיימתם לשלם למקדם האתר.

קידום אתרים בגוגל זה עסק שמביא תוצאות  : תשאלו את הלקוחות שעשו קידום איתנו קידום

 

לקבלת הצעת מחיר עבור קידום אורגני בגוגל התקשרו אלינו – 04-6229826 ונשמח לסייע לכם בדרך שלכם להצלחה!

אנחנו, עם שנים של ידע על קידום אתרים באינטרנט, שיווק אתרים וכתיבה שיווקית – יכולים לעשות את זה עבורכם על הצד הטוב ביותר.

קידום אורגני בגוגל באתר סאטסנג