אַלְטלַיְיף קידום אתרים

עיצוב זול של מטבחים כפריים ואיכותיים

מעמד הביניים בישראל תמיד מחפש פיתרונות לקבל את היוקרה במחיר הזול ביותר, הרי אנחנו ישראלים וזו השאיפה שלנו. מטבחים כפריים נחשבים באופן יחסי לפריט יוקרתי ומיוחד אשר על מנת לרכוש אותו נזדקק לפחות להון מינימאלי וזה כיוון שגם נגר פשוט יזדקק לאדריכל ומעצב על מנת להיעזר בהם כדי להשיג לנו את העיצוב היוקרתי ונחשק הזה. אז כיצד בכל זאת נעשה זאת במחיר זול? עכשיו נבין.

מעט רקע על המטבח הכפרי
המטבח הכפרי הוא מטבח יוקרתי ומיוחד כמו שכבר הבנתם סביר להניח. העיצוב הכפרי מושפע מסגנונות טבעיים וצבעי טבע מגוונים. בסגנון הכפרי אנחנו משלבים הרבה מאוד גוונים ולכן ניתן לבנות מטבח כפרי בהרבה מאוד סיגנונות וצבעים. כך למשל מטבחים בעיצוב כפרי יכולים להיות סטנדרטיים ולהיות מעוצבים בצבעים וגוונים של חום וירוק ויכול להיות מצועצע קצת יותר וללכת על קשת צבעים כמו צהוב ירוק חום אדום תכלת וכו'. ואפילו לשלב את כולם יחד.

ישנם הרבה מאוד אלמנטים שונים ומיוחדים במטבח כפרי של השנים האחרונות. נהוג לשלב כיור מיוחד כך למשל ישנם כיורים מעבודות יד וכיורי חרס או פסיפס, מאוד מיוחדים. אלמנט נוסף הוא החיפוי המיוחד שגם הוא יכול להיבנות מאבן טבעית, פסיספס ושלל אפשרויות המתאימות לצבעים שהזכרנו.

ועכשיו כיצד נקנה אותו במחיר זול
מטבח כמו כל מוצר אחר יכול להיות זול אם מוותרים על נושאים כמו מיתוג ויוקרת החברה ממנה נרכוש את המטבח, איזור הרכישה, והחשוב מכל עיצוב אישי. נוכל לעצב לעצמינו את המטבח שלנו. כך למשל פנייה אל נגר פרטי בבקשה לעצב לעצמינו מטבח יכולה להוזיל משמעותית את המחיר אם באמת נבחר לרכוש מאיזור פריפריה זול יחסית (נגריית מטבחים בפריפריה), ומנגר ולא מחברה ממותגת וגדולה. עיצוב המטבח שלנו יכול להיעשות בדומה מאוד לקטלוגים שאנחנו רואים אצל החברות הגדולות בארץ ובחו"ל ובהשראתם וכך בעצם נוכל להוזיל בעשרות אחוזים את מחיר המטבח שלנו.

טיפ נחמד הוא לפנות אל יבואני מטבחים, בהרבה מאוד מקרים נגלה כי ישנם יבואנים המשווקים את המטבחים שלהם במחיר זול במיוחד בישראל.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עיצוב אתרים

רוצה לקחת את העסק שלך לגבהים חדשים?
פנה אלינו עכשיו!

עיצוב אתרים

יותר מ-17 שנים של ניסיון בקידום אתרים, ומאות לקוחות מרוצים, בטוח אומרים עלינו משהו טוב…

אנחנו תמיד שמחים ליצור קשרים עם לקוחות חדשים, ונשמח לתת גם לכם שירות מצוין. קדימה, בידקו אותנו! 🙂