אַלְטלַיְיף קידום אתרים

גירושין בהסכמה עם עורכת דין אביבית מוסקוביץ

המשרד של עורכת דין אביבית מוסקוביץ מתמחה בדיני גירושין ובעיקר בליווי הליכי גירושים בהסכמה בין בני הזוג המתגרשים

זוגות רבים בארץ מתגרשים מדי שנה, לכן כדאי לדעת כי באמצעות הליך גירושים בהסכמה ניתן לקיים הידברות המועילה לשני הצדדים, ולהגיע להסכם המונע מחלוקות ממושכות בבתי המשפט. כאשר מחליטים להתגרש, כדאי לנסות להגיע להסכם המקובל על שני בני הזוג בנושאים חשובים וקריטיים כמו הסדרי ראייה, משמורת על הילדים, מזונות, חלוקת רכוש ונושאים כספיים נוספים. אמנם גירושין כרוכים לרוב במחלוקות וברגשות מעורבים, אך כדי להימנע מעלויות יקרות של עורכי דין ומהליך ארוך, מתיש וממושך בבית המשפט, כדאי לנסות לשמור על ערוץ תקשורת פתוח ולהגיע להסכם המקובל על שני בני הזוג, וכך להקל גם על הילדים המעורבים בהליך הטעון והמורכב.

הדרך היעילה לגירושין בהסכמה

הסכם גירושין נועד לקבוע נושאים חשובים כמו מזונות ומדור, הסדרי ראייה, משמורת, חלוקת רכוש ועוד מגוון נושאים נוספים. כדי להגיע להסכם המקובל על שני בני הזוג, ניתן להתחיל בהליך גירושים בהסכמה עוד לפני הליך הגישור או לפני דיון בבית משפט לענייני משפחה ובבית דין רבני. כדי להצליח להגיע להסכם, מומלץ להיפגש ולהעלות על הכתב את הנושאים עליהם אין מחלוקת, לדוגמה מי יגדל את הילדים, איפה הילדים יחגגו את החגים, כיצד לחגוג אירועים משותפים כמו בר או בת מצווה, האם למכור את הנכס כדי לחלק את הרכוש וכיוצא בזה.

יש נושאים רבים עליהם יש לדון, ביניהם נושאים כספיים, ענייני רכוש וחובות. בנוסף, על בני הזוג העומדים לפני גירושין לדון בנושאים הקשורים לילדים, כאשר יש להבין כי ההסכם נועד לקבוע כללים מחייבים לשני בני הזוג לאורך שנים ארוכות, במיוחד אם הילדים עדיין קטנים.

יתרונות להסכם גירושים בהסכמה

במקרים מסוימים ניתן להגיע להסכם גירושים בהסכמה, ללא דיונים ממושכים בבתי משפט וללא עלות גבוהה של עורכי דין. יש להסכם גירושין בהסכמה יתרונות רבים, מעבר להיבט הכספי, מאחר שניתן לקצר את הליך הגירושין בבית המשפט ואפשר להקל משמעותית את הסבל הנגרם לילדים. בנוסף, ההסכם מאפשר לבני הזוג להגיע להסכמות המקובלות על שניהם ללא מחלוקות ממושכות ומתישות, וכל אחד מבני הזוג יכול לצאת לדרך חדשה ולהתחיל פרק חדש בחייו.

המאמר באדיבות משרד עורכת דין אביבית מוסקוביץ לדיני משפחה ודיני גירושין  טלפון ליצירת קשר – 052-3986655

 

 

מאמר נוסף על קידום אתר עורכי דין

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עיצוב אתרים

רוצה לקחת את העסק שלך לגבהים חדשים?
פנה אלינו עכשיו!

עיצוב אתרים

יותר מ-17 שנים של ניסיון בקידום אתרים, ומאות לקוחות מרוצים, בטוח אומרים עלינו משהו טוב…

אנחנו תמיד שמחים ליצור קשרים עם לקוחות חדשים, ונשמח לתת גם לכם שירות מצוין. קדימה, בידקו אותנו! 🙂