אַלְטלַיְיף קידום אתרים

מערכות מומלצות לבניית אתרי אינטרנט

בניית אתרים יכולה להיעשות בכמה אופנים, האחת, באמצעות בניית אתרים מהיסודות, תכנון מאלף ועד תו של הכל, החל מהכותרת הראשית, דרך עיצוב הפונטים והעמודים וכלה בפרט הכי קטן . לשיטת בניית אתרים זו יתרונות רבים, כגון שליטה מלאה על כל דבר קטן, אם באמצעות ידע אישי בתכנון ובניה של אתרים ואם באמצעות בונה ומעצב מקצועי, מהצד השני, החיסרונות בשיטה זו הם דבר ראשון זמן רב שדרוש לפיתוח אתר שכזה, על כל דקויותיו וכן העובדה המקצועית כי בניית אתרים שכזו מבוססת על קוד סגור אשר נותן גישה רק למעצב המקורי, לשנות בו דברים.

 

בניית אתרי וורדפרס באלמנטור

 

חברים  – השנה היא שנת 2023, ומי שלא בונה אתר באלמנטור של וורפרס נושא באחריות. אנחנו ממליצים בחום גם מבחינת הביטי הקידום האורגני וגם מבחינת נוחות התפעול וגם מבחינת איכות העיצוב: רק אתרי וורפדס עם אלמנטור!!

מערכות בניית אתרים עם קוד פתוח

נניח שברצונך להקים אתר על צמיגים מומלצים, המבוסס על הידע שלכם מעולם הצמיגים והינכם רוצים להרחיב את האינטרנט כיצד לעשות איזון גלגלים אבל אין לך את הזמן היקר או את הכסף להשקיע במתכנת אתרים ומעצב, ויש לך מושג כלשהו בבניית אתרים. אם כך, יש באפשרותך להקים אתר שהוא חצי מוכן, כלומר,  הפלטפורמה מוכנה, העיצוב הכללי מוכן, כל שנותר הוא להכניס את התוכן ולשחק עם העיצוב הפרטני כפי רצונך. היתרון במערכות שכאלה הוא שהן מתוכנתות בקוד פתוח, הכוונה, שניתן לשנות דברים, בכל עת, למעט התבנית הכללית. החיסרון הוא התבנית הכללית, שהיא פרי ייצור נפוץ ולא עיצוב פרטני לגמרי שלך. כיום קיימות כמה מערכות כאלה ברשת.

מערכות בניית אתרים מבוססות ממשק משתמש

עיצוב אתריםעולם האינטרנט הולך מזה שנים יותר ויותר לכיוון של חווית משתמש. גם גוגל נותנים משקל הולך וגדל לאינטראקציה של המשתמש עם האתר אליו הוא נכנס. לא רק לזמן השהייה אל גם לפעולות אותן הוא מבצע בדף.

העולם של אפיון חווית משתמש ועיצוב חווית משתמש באתרי אינטרנט מטרתה לא לבנות סתם אתרים מלאי תוכן על מנת שיתקדמו בגוגל אלא ליצור אתרים שישרתו את המטרות העסקיות של הלקוח ויאפשרו לגולשים להפיק את המקסימום מהדף אליו אם נכנסו ולבצע בו את הפעולות אותן הם חיפשו לבצע (כלומר רכישה, הרשמה וכדומה) – וכך בעל האתר משיג את מטרותיו בצורה הטובה ביותר.

למידע נוסף על עיצוב ממשק משתמש לאתרי אינטרנט  – פנו לחברת פרופייל: טלפון: 1599-559999

בניית אתרים דרך בלוגר או בלוגים של וורדפרס

שתי המערכות הללו, היו בתחילת דרכן מערכות בניית בלוג בלבד, כאשר מערכת בלוגר שייכת לגוגל ואילו וורדפרס היא מערכת עצמאית, בעלת ממשק ידידותי ובקרת עיצוב אקלה למשתמש, אשר בה ניתן להוסיף כל מיני תוספים אשר יועילו לאתר שלכם לטווח הארוך, בעוד בלוגר מקודמת בידי גוגל ובלוגים לעילים מקבלים דחיפה וגיבויי. מערכת בלוגר יודעת להתאים שפת המערכת לשפת המשתמש. מערכת בלוגר כיום יכולה גם לסיע בבניית אתר בממשק מוכן בקוד פתוח בהתאם למתחרותיה ברשת בנושא זה.

מערכות וויקס ודרופל

מערכת וויקס היא מקומית במקורה, אשר נותנת את הפלטפורמה המוכנה במובן העיצובי של העניין, מתוך מגוון עצום של תחומים ודוגמאות, ניתן לבנות אתר בקוד פתוח מבלי לדעת חצי קוד בפיתוח אתרים או עיצוב. החיסרון הוא בעיצוב שבלוני וכן שברירת המחדל היא אנגלית. מערכת דרופל, לעומתה, היא מתקדמת יותר וחופשית ובנויה באופן כזה המאפשר חסכון בכתיבת שורות ארוכות של קוד תכנוני. גם כאן השימוש הוא בקוד תכנות פתוח, אך אינה מותאמת לכל שרתי האיחסון. גם חברת וויקס שיפרה רבות את איכות האתרים שלה וכיום בהחלט אפשר להמליץ גם עליה!!

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עיצוב אתרים

רוצה לקחת את העסק שלך לגבהים חדשים?
פנה אלינו עכשיו!

עיצוב אתרים

יותר מ-17 שנים של ניסיון בקידום אתרים, ומאות לקוחות מרוצים, בטוח אומרים עלינו משהו טוב…

אנחנו תמיד שמחים ליצור קשרים עם לקוחות חדשים, ונשמח לתת גם לכם שירות מצוין. קדימה, בידקו אותנו! 🙂