אַלְטלַיְיף קידום אתרים

מכונת אספרסו למשרדים – מכונות קפה למשרד

כיצד תדעו מהן מכונות הקפה שיתאימו למשרד או לעסק שלכם

 

הקדמה – על שתיית קפה באופן כללי. בזמן שאנחנו יוצאים לחופשות מסביב לעולם אנו בד”כ אוכלים באחד מהמסעדות הרבות, אוכלים אוכל אחר,ובסיום הסעודה נהגנו גם לשתות קפה טוב.
גם ששבנו לארץ עדיין נשאר הטעם המיוחד והמקסים של רוב הסוגים השונים של משקאות הקפה שהיינו טועמים ותמיד צצה בראשנו השאלה המוכרת: למה אצלינו בישראל אנחנו לא יכולים לשתות קפה טוב וחזק כמו כמו ששתינו בתורכיה למשל?
אך למרבה המזל קמו יזמים שיצאו לפעולה והתחילו לייבא מחוץ לארץ וכן לשווק את מכונות הקפה אספרסו מכל הסוגים ובכל צבע שנבחר.
מה שנותר לנו זה לבחור איזה סוג קפה נשתה היום.
מפני שמצויים בשוק מגוון רחב של דגמים של מכונות וגם הרבה סוגים של קפה כך שעלול להיות מעט מסובך לענות איזה קפה יתאים למשרד שלנו ואיזה מכונת קפה כדאי לרכוש.

מידע בעת רכישת מכונת קפה למשרדים

כאשר אנו באים לרכוש מכונה להכנת קפה למשרד אנו צריכים לברר מספר שאלות חשובות: האם אנחנו מעוניינים באמת לעבוד יחד עם אותה מכונה או לחילופין שאולי היינו רוצים בעצם הכנה פשוטה וגם מהירה של הקפה?

למכונות אספרסו המיועדות למשרד ישנם שלושה סגנונות בסיסיים והם:

1. מכונת קפה ידנית- שהיא למעשה מכונה קשה להפעלה וצריך להבין באיזה אופן להשתמש בה. מכונה מכונה זאת מיועדת בד”כ לאנשים בעלי סבלנות ועם חוש טכני.
2. מכונת קפה חצי אוטומטית – מתאימה בדרך כלל לאנשים שאוהבים קפה אספרסו ואינם רוצים להשקיע כסף רב על המכונה להכנת קפה. במכונות אלה לא קיים אופציה לטחינת קפה ומשום כך יש צורך לרכוש תערובת קפה אספרסו טחונה. רוב מכונות אלה אף אינם מודדות את הכמות של המים שנמזגת לכוס.
3. מכונות קפה אוטומטיות- מכונה זו היא מכונה יקרה שעושה את כל הפעולות! המכונה הזו אף מתאימה למי שאין בידו
זמן רב לעסוק בהכנה של קפה. כל מה שנשאר לו לבצע זה אך ורק ללחוץ על הכפתור והקפה מוכן.

 

יתרונות ודברים חשובים לגבי מכונות קפה למשרדים

א. זמני הכנת קפה נמוכים

מכונות קפה למשרד יודעות להכין סוגי משקאות קפה רבים במהירות רבה. כך, ניתן להפיק לדוגמא כוס קפה הפוך תוך דקה ואף פחות. שלל הממשקים במכונות קפה אלו מאפשרים להפיק את כוסות הקפה שאנו מכירים בצורה המועדפת עלינו תוך בחירת כמויות סוכר, קפה, מידות חום, מידות הקצפה, על בסיס מים, על בסיס חלב ועוד מגוון רחב של אפשרויות לשליטה מירבית באופן הכנת הקפה.

ב. מחשב לשמירת זיכרונות

מחשב מובנה במכונות קפה למשרד מאפשר שמירה על נתונים ודרכי פעולה אותם ביצענו בעבר לרבות כמויות ומינונים שונים של כלל האלמנטים להכנת הקפה שאנו כל כך אוהבים. שמירת נתונים אלו תביא לכך שבחירת הזיכרון שלנו מתוך הרשימה תביא להפקת כוס הקפה שאנו אוהבים בדיוק במינונים ובכמויות האהובים עלינו, מכונות קפה למשרד יכולות להפיק כל כוס קפה מתוך זיכרון המכונה תוך זמן קצר ביותר תוך שמירה על הטעם והארומה האהובים עלינו ביותר.

ג. מכונות קפה מעוצבות

משרדים ומקומות עבודה רבים מעוצבים בקווי עיצוב כאלו המזמינים את שלל הלקוחות שלה לנהות משירותיהם השונים ומנגד את עובדיהם לתת את השירות המהנה ביותר. הכנסה של מכונת קפה גדולה, מאסיבית ולא יפה עלולה לפגוע בעיצוב המשרד ולהיות לא נוחה. כיום, מוצעות בשוק מכונות הקפה מכונות קפה מעוצבות ומרשימות ביופיין המותאמות לעיצוב המשרד כשהן צבעוניות, קטנות וכוללות את כלל האלמנטים והממשקים הדרושים למכונת קפה מקצועית ואיכותית.

מכונות קפה למשרד משדרגות כל משרד ומקום עבודה ומייעלות את הפסקות העובדים. בנוסף, שירות קפה ללקוחות הממתינים בתור הוא תוספת ושדרוג משמעותית לנוחיות לקוחותיך. שדרג עוד היום את פינת הקפה המשרדית שלך במכונות קפה למשרד ותאפשר לציבור עובדיך ולקוחותיך ליהנות מכוס קפה איכותית וטעימה בכל רגע במינימום זמן ומקסימום איכות.

סוגים שונים של מכונות קפה למשרדים

מכונות להכנת קפה משרדיות הינן שונות בגודלן, פעולתן ואפילו באריזות הקפה.
למכונות אלו יש סגנונות שונים לאריזות של קפה אספרסו:
פולי קפה: פולים אלה מתאימים למכונות שיש להן אפשרות לטחינת קפה בלבד! בדרך כלל רק מבינים בתחום הקפה והם בעלי טעם אנין יטרחו בעצמם לטחון באופן עצמאי ואף להכין את התערובת של הקפה אספרסו

חומרי הגלם של מכונות הקפה
אי אפשר למצוא כיום משרדים שמוכנים להתעסק יותר מידי במכונות קפה העובדות על טחינת פולי קפה טריים מידי יום.
אז מה כן? אילו מכונות קפה משמשות משרדים?
מכונות קפה על פודים- פודי קפה אלה הם שקיות קפה המכילות בתוכן קפה טחון שקיות קפה אלה מתאימות למכונת הקפה אספרסו. המחיר של הפודים איננו זול במיוחד אבל הפודים יכולים לחסוך זמן בהכנת הקפה.
מכונות אספרסו של קפסולות – היתרון של קפסולות קפה הוא שהקפה שמור באריזת ואקום ובדרך זו הקפה נשמר טרי במיוחד כמו ביום הטחינה. חסרונן – יקרות במיוחד.

.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עיצוב אתרים

רוצה לקחת את העסק שלך לגבהים חדשים?
פנה אלינו עכשיו!

עיצוב אתרים

יותר מ-17 שנים של ניסיון בקידום אתרים, ומאות לקוחות מרוצים, בטוח אומרים עלינו משהו טוב…

אנחנו תמיד שמחים ליצור קשרים עם לקוחות חדשים, ונשמח לתת גם לכם שירות מצוין. קדימה, בידקו אותנו! 🙂