אַלְטלַיְיף קידום אתרים

חברת ניקוי שטיחים – אביב המנקה

ישנם אביזרים מסוימים אשר בהיותם פריט עיצובי, מוסיפים צבע ונופך בכל מקום, בבית או במשרד.  דוגמא כזאת היא שטיחים:  השטיח שייך לקטגוריה של הפריטים הלא גדולים אשר מביאים לשינוי גדול מבחינה עיצובית.

קיימים הרבה סוגי שטיחים: שטיחים עבודת יד, סינטטיים, שטיחים פרסיים ועוד כאשר המשותף לכולם הוא שהם דקורטיביים, נעימים לעין ולמגע, מספקים תחושת חמה ונעימה בימות החורף הקרים והגשומים ועוד יתרונות נוספים אך עם זאת, כאשר הדבר נוגע לניקוי שטיחים העסק מתחיל להסתבך.

המקום של השטיח בבית הינו נחוץ והכרחי אך עם הזמן השטיח מתחיל לאגור אבק, להתמלא בכתמים ואף בחיידקים כמו קרדית האבק והעש שמזיקים לבריאות ועשויים לגרום לפתח אלרגיות וקוצר נשימה.

ניקוי השטיח הינו חשוב והכרחי אך אם את הרצפות ניתן לקרצף עם מים, חומר ניקוי ולגרוף הכל החוצה, ניקוי שטיחים הוא עניין אחר לגמרי, יש להשתמש עם שואב אבק לעיתים תכופות, ולהסיר את כתמים עם חומרי ניקוי מתאימים, עם זאת הניקיון הביתי אינו פוטר אותנו מניקיון יסודי, מקצועי ומעמיק יותר של השטיח שנעשה באמצעות חברות לניקוי שטיחים.

ניקוי שטיחים מקצועי

ניקוי שטיחים ביתי מתחזק את השטיח וגורם לו להראות טוב לתקופה קצרה אך במשך הזמן האבק והלכלוך חודרים עמוק לתוך הסיבים של השטיח, נתקעים שם וגורמים לשחיקה של הסיבים ולהצטברות של חיידקים, לפיכך אין מנוס מלשלוח את השטיח לניקוי יסודי על ידי חברה לניקוי שטיחים אשר מבצעת ניקוי עמוק יותר לעומת שאיבת האבק הביתית.

 

 

לעבוד ולחיות בסביבה נקייה

על מנת לשמור על ניקיונו ואורך חייו של השטיח, מומלץ לשלוח אותו לניקוי אצל חברה לניקוי שטיחים לפחות פעם בשנה. אותן חברות משתמשות  במכשור משוכלל ומתקדם ובחומרי ניקוי מיוחדים המתאימים לכל סוג של שטיח

מספר רב ביותר של חברות לניקוי שטיחים נמצאות ופועלות כיום בכל אזור בארץ מדן ועד באר שבע, על מנת שהשטיח אכן יקבל טיפול מסור וראוי, פנו לחברה מקצועית בעלת ניסיון וידע בתחום זה של ניקוי שטיחים, תוכלו להתייעץ עם קרובים וידידים לגבי טיב השירות, איכות הניקיון ועמידה בלוח הזמנים.

אחרי יצירת הקשר עם החברה, יגיע אליכם מומחה לניקוי שטיחים, הוא יבדוק את סוג השטיח, רמת הלכלוך והכתמים ויסביר את תהליך הניקוי, במקרים מסוימים יהיה ניתן לבצע את הניקיון בבית הלקוח אך בחלק מהמקרים יהיה צורך לקחת את השטיח למפעל על מנת שהשטיח יצא נקי כמו חדש. אז לפני שאתם מגלגלים את השטיח ושומרים  אותו לעונה הבאה צרו קשר עם חברה לניקוי שטיחים ותתחדשו עם שטיח נקי ומאוורר

זיכרו כי חברות לניקוי שטיחים אומרות שלום לקרדית האבק ומעלות את איכות החיים שלכם

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עיצוב אתרים

רוצה לקחת את העסק שלך לגבהים חדשים?
פנה אלינו עכשיו!

עיצוב אתרים

יותר מ-17 שנים של ניסיון בקידום אתרים, ומאות לקוחות מרוצים, בטוח אומרים עלינו משהו טוב…

אנחנו תמיד שמחים ליצור קשרים עם לקוחות חדשים, ונשמח לתת גם לכם שירות מצוין. קדימה, בידקו אותנו! 🙂