אַלְטלַיְיף קידום אתרים

אפשרויות מומלצות לפרסום באינטרנט – שנת 2022

שימוש בכלי פרסום מהווה מרכיב חשוב בכל תוכנית שיווקית של חברה או גוף מסחרי הרוצה לרשום רווחים ולהצליח בזירה העסקית. לצד הפניית משאבים לפרסום בכלי התקשורת ( טלוויזיה, רדיו, עיתונות, פרסום חוצות ), הולך וגדל חלקו של הפרסום באינטרנט בעוגת תקציבי הפרסום. למעשה, זהו ערוץ הפרסום היחידי שההשקעה בו הולכת וגדלה מדי שנה בעקביות.
חברות וארגונים מכל מגזר עסקי הקיים בשוק, מבינים שהמרחב האינטרנטי מניב פירות מדהימים, ולכן מקימים אתר אינטרנט תדמיתי או מסחרי בוורדפרס, וויקס או כל מיני פלוטפורומות הקיימות בארץ ובעולם.
בניגוד לכלים שבהם משתמשים בפרסום הקלאסי, הטכניקות והשיטות מתאפיינות ביצירתיות ואינטראקטיביות גבוהה, וביחס עלות/ תועלת  מרשים. עלויות פרסום באינטרנט נמוכות משמעותית מעלויות הפרסום הקלאסי, למרות שרמת החשיפה בקרב קהל היעד המבוקש דרך האינטרנט עולה לעיתים קרובות על זו שבפרסום הסטנדרטי.
טכנולוגיות המעקב וביצוע הסטטיסטיקות הקיימות היום, מאפשרות לכל מפרסם לקבל נתונים מדויקים על כמות הגולשים שנחשפו למסר הפרסומי שלו בכל אחד מערוצי הפרסום באינטרנט .

אפשרויות מומלצות לפרסום באינטרנט:

פרסום באינדקסים ישראליים

אינדקסים של אתרים הם עדיין בשימוש בישראל. כל האתרים הרשומים באותו אינדקס, מדורגים ומקוטלגים אינדקסי האתרים הישראליים מדרגים ומקטלגים את האתרים שמופיעים ברשימותיהם בצורה ידנית ושונה ע"פ פרמטרים משתנים. מנועי החיפוש מאפשרים לרכוש ולהבטיח מראש מיקומים טובים בראש רשימת תוצאות החיפוש לאורך כל תקופת הקמפיין. בעזרת ניתוח ומחקר מילים ניתן לזהות את המילים הרלוונטיות לאתר המקודם , ולרכוש מיקומים שיניבו כניסות גולשים איכותיות רבות.

באנרים פרסומיים באתרים ברשת

פרסום של של באנרים באתרים ברשת מתבצע ע"י רכישת שטחי פרסום באתרי אינטרנט מוכרים ,שיש בהם תנועת גולשים משמעותית. אפשר להציב באנרים במיקומים כלליים או ממוקדים ע"פ נושאי תוכן קיימים. כל גולש שמקליק על הבאנר מגיע אל דף אינטרנט ייעודי בתוך האתר ( דף נחיתה ), ונחשף לתוכן שיווקי ומכירתי. שימוש בבאנרים, נחשב כיום, ככלי פרסומי יעיל במיוחד ביצירת וטיפוח תדמית מסחרית או בהכרזה על מוצר/שירות חדש שמוצע ללקוחות.

פרסום בפיסבוק

בפייסבוק נוצרים ריכוזים פעילים של גולשים בעלי תחומי עניין וחתכים סוציואקונמיים מובחנים הוא משאת נפש של המפרסם החכם. קבוצות או קהילות בבפייסבוק תואמות  את תחום העיסוק של האתר, ופרסום ממוקד בהם, יניב  פעמים רבות תוצאות טובות ביותר.

קידום אתרים בגוגל עולמי

השיטה בה פועלים מנועי החיפוש בחו"ל. במנועי החיפוש העולמיים, ובגוגל הישראלי, חיפוש, איתור ודרוג האתרים מתבצעים אוטומטית ע"י מחשבים לפי אלגוריתם קבוע מראש.  קידום אתרים בגוגל הוא כורח המציאות עבור כל מי שרוצה למנף ולפתח את הפעילות העסקית שלו .

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עיצוב אתרים

רוצה לקחת את העסק שלך לגבהים חדשים?
פנה אלינו עכשיו!

עיצוב אתרים

יותר מ-17 שנים של ניסיון בקידום אתרים, ומאות לקוחות מרוצים, בטוח אומרים עלינו משהו טוב…

אנחנו תמיד שמחים ליצור קשרים עם לקוחות חדשים, ונשמח לתת גם לכם שירות מצוין. קדימה, בידקו אותנו! 🙂