אַלְטלַיְיף קידום אתרים

קישורים נכנסים

קישורים נכנסים לאתר הם האלמנט הכי משמעותי בקביעת המיקום שלו. לכן מתמקד תחום הקידום בהשגת קישורים איכותיים לאתרים המקבלים קידום.

ככל שהקישור איכותי יותר ומאתר בעל תחום דומה לאתר המקבל את הקישור אזי השפעת הקישור הנכנס גדולה יותר

כמו כן, הפייג'רנק של האתר, שהוא אחד המדדים של חברת גוגל בדירוג כוחו של האתר, נקבע על סמך מספר פרמטרים, שפרט למה שחברת גוגל פרסמה עד כה, רובנו די מנחשים אותם. כבר הוכח הוא שאחד מהם הוא מספר הקישורים המובילים מאתרים זרים אל האתר שלך.
אז זיכרו: קישורים נכנסים קובעים במיקום הופעת האתר בתוצאות החיפוש

מה  הבעיה: למה נקבעה העובדה התמוהה שמספר הקישורים לאתר, קובע את רמת הרלוונטיות שלו במילה מסוימת? אם יש לנו שני אתרים, האחד מפרסם רשימת חוגים ענפה, ואילו השני מפרסם מספר מועט של חוגים, יש סיכוי שדווקא השני, ע"פ חברת גוגל, יהיה רלוונטי יותר. ולמה? פשוט, כי בעל האתר הנמרץ דאג להחליף קישורים עם כל החברים שלו, החברים של החברים שלו, המתחרים שלו, אינדקסים, וגם אתרי קש של המקדמים שלו. האם בכך הוא רלוונטי יותר?
ושימו לב מה עוד קורה בגלל זה ברשת – תופעות פסולות כגון: הצפת מאמרים באתרים שונים, שכפולם, שינויים מזעריים בהם, רק כדי שבסופם יהיה קישור קידומי, הצפת ויקיפדיה בקישורים בכל מילה כמעט, פריחתם של כל מיני אינדקסים חסרי חשיבות, רק מתוך ההנחה שכולם רוצים קישור איפשהו, ממישהו, מתישהו, וכמה שיותר. אתרים מתכערים בגלל התופעה הזו. כל אחד מכיל עמוד קישורים מוזר, שאף גולש לא מבין בו, והאורח הרצוי היחיד בו הוא הרובוט של חברת גוגל… האינטרנט מתחרפנת מהקידום הזה…

מתי התחילה הבעיה: ביום בו חברת גוגל החליטה לפרסם את העובדה הזו (קישור!!!!) באתרה, ואף להציע לבעלי אתרים, לעשות חילופי קישורים. מה יש לנו כאן בעצם? מנוע חיפוש, שמציע למאונדקסים בו דרך סוג ג' לקדם את עצמם בתוצאות החיפוש. חברת גוגל עצמה תורמת לבעיית חוסר הרלוונטיות שלה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עיצוב אתרים

רוצה לקחת את העסק שלך לגבהים חדשים?
פנה אלינו עכשיו!

עיצוב אתרים

יותר מ-17 שנים של ניסיון בקידום אתרים, ומאות לקוחות מרוצים, בטוח אומרים עלינו משהו טוב…

אנחנו תמיד שמחים ליצור קשרים עם לקוחות חדשים, ונשמח לתת גם לכם שירות מצוין. קדימה, בידקו אותנו! 🙂