קידום אתרים בצפון

גם בצפון יש מומחי קידום אתרים מהשורה הראשונה! אנחנו ממוקמים בצפון ומקדמים את העסקים המובילים באיזור חיפה והצפון! תוכלו לפנות ללקוחותינו ולשמוע את סיפורי ההצלחה שלנו ושל האתרים שלהם.

כמה עולה קידום אתר או קידום אתרים באינטרנט?

כמובן שהדבר תלוי גם במה אתם מקבלים, מהי גודל התחרות, לאיזה פרק זמן התחייבתם ומה התוצאות להן אתם מצפים.

המחירים שלנו הם כאלו:

  • קידום אתר בתחום בעל תחרות בינונית: החל מ-1,500 ש”ח + מע”מ, התחייבות לארבעה חודשים
  • קידום לאתר בתחום בעל תחרות גבוהה: החל מ-2,500 ש”ח + מע”מ, התחייבות לשישה חודשים

ליצירת קשר או הזמנת קידום התקשרו 04-6229826

בקרו באתר שלנו – אלטלייף קידום אתרים

התקשרו עכשיו  ותקבלו מידע יקר ערך על הדרך הנכונה עבורכם בתהליך השיווק באינטרנט.

  • קידום אתרים בצפון ובחיפה

שיווק באינטרנט זה קודם כל מומחיות בהגדלת והעלאת הנוכחות של האתר או העסק שלכם באינטרנט
השלב הראשון בעבודה שאנו מבצעים נעשה בתוך האתר  עצמו וזהו הפיכתו של האתר שלכם לשיווקי יותר אך בו זמנית גם למותאם יותר למנועי החיפוש, כך שימוקם גבוה יותר ויביא  תנועה רבה יותר לאתר.
המטרה בקידום אתר היא שכאשר הגולש מקיש בגוגל מילת חיפוש אשר רלוונטית עבור העסק שלכם אזי אתם תופיעו במיקום גבוה בתוצאות החיפוש. בכדי להצליח במשימה זו, מומחי הקידום ושיווק של אלטלייף קידום באינטרנט יהפכו את את אתרכם לאופטימלי לכל מילות החיפוש בהם האתר שלכם מתמקד.
דרך כתיבה נכונה וחכמה, ודרך הפיכת האתר ידידותי למנועים, אנחנו נהפוך את האתר שלכם לרלוונטי ומוביל בתחומו ונביא אליו לקוחות ממוקדים ואיכותיים.
לכן היום – יותר מאי פעם – קידום באינטרנט נחוץ לכל חברה. אבל לא רק כדי להיות “כמו כולם”: הדבר הכי חשוב להבין זה שקידום באינטרנט משתלם לכם מבחינה כלכלית: קידום האתר מביא לעסק לקוחות חדשים המגיעים מגוגל וממנועי החיפוש האחרים בחינם. הלקוחות שהגיעו ממנועי חיפוש (ולפני כן לא היו מגיעים אליכם לעולם) מחזירים את ההשקעה שלכם בגדול!

התקשרו עכשיו 04-6229826 או מלאו את הטופס שבצד ימין, ותקבלו מאיתנו פרטים על חבילת קידום אתרים משתלמת. קידום אתרים בחיפה והצפון זה אנחנו.