פרסום ממומן באינטרנט

שירותי פרסום באינטרנט

1. פרסום ממומן בגוגל אדוורדס

הדרך המהירה ביותר להביא חשיפה גדולה ולקוחות חדשים לעסק שלכם הינה ללא ספק פרסום ממומן בגוגל אדוורדס.  פרסום של מודעות בגוגל הוא דבר שניתן לעשות בכל רגע, ובכל צורה שתרצו. אתם קובעים את העלות, את מספר המוצרים שתפרסמו, את אופי הפרסומת ואפילו את זמני הפרסום (מבין כל שעות היממה).

אנו מציעים שירות מקיף הכולל 1. הקמה של קמפיין ממומן בגוגל וניהול שלו, עם מעקב יום יומי בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח.

אנו כותבים את המודעות לאחר מחקר מעמיק של התחום וניתוח המילים בהן כדאי להשקיע.

אנו כותבים את המודעות עם זיקה שיווקית אשר תבדל אתכם משאל המתחרים..

אנו מנהלים את קמפיין המודעות הממומנות באחריות ותוך כדי בחינה יומיומית של התוצאות.

2. פייסבוק אורגני – פרסום בפייסבוק

המצאנו מושג חדש קוראים לו פייסבוק אורגני –  זה פרסום בפייסבוק שאינו ממומן אלא פרסום בפייסבוק בעזרת יצירה של מערך מסועף וענף של חברים, קשרים, קבוצות ועוד כל מיני דרכים ליצור עבור הלקוח תשתית בתוך פייסבוק אשר תמנף את העסק שלו ותעזור לו למתג את עצמו ואפילו להביא לעצמו לקוחות חדשים דרך הפייס….

השירות מתאים לעסקים גדולים ולחברות אשר מבקשים שירותי ניהול תדמית בפייסבוק. לא מדובר בהקמת דף אישי אליו איש לא מגיע אלא על מערך שלם של ניהול התדמית והשיווק של העסק בתוך אתר פייסבוק הנפלא. לפרטים התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם.

3. פרסום באינטרנט
לאחרונה נתקלתי בחברות רבות אשר מציעות ללקוחות שירותי פרסום באינטרנט. כמו כן ראיתי מישהו המציע פרסום אתרים במנועי חיפוש.

ככה זה בעולם הקידום: כאשר אתה לא מצליח לקדם את האתר שלך במילה מסויימת – אתה חייב לפחות להצליח לקדם אותו במילה פחות תחרותית. לא מצליח לך בקידום אתרים? אז אולי תנסה לקדם את הביטוי שיווק אתרים. ומה יקרה כשהמילה שיווק אתרים תהפוך פופולארית מידי וקשה מידי לקידום? מוצאים מילה חדשה: אולי פרסום באינטרנט או אולי שיווק אתרים במנועי חיפוש או כל מילה שאתה חושב שתהיה הדבר הבא או לחילופין תביא לך מספר לקוחות.

ושלא תחשבו שיש לי ביקורת על התופעה. אני עצמי מקדם את האתר שלי בביטוי קידום אתרים באינטרנט, למרות שלא הרבה מחפשים את זה. אבל אני מעדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריות ואני מעדיף שהגולשים אשר מחפשים את הביטוי קידום אתרים באינטרנט יגיעו אלי ולא אל המתחרים שלי .

אך השאלה שלי היא כזאת: האם האנשים אשר בוחרים ביטויי חיפוש לא פופולאריים, חושבים כי הם יהפכו פופולאריים אט אט? האם הם חושבים שאנשים פתאום יתחילו לחפש גם את הביטויים הללו? אולי כן. אבל אולי זאת רק אמונה שאם הם יקדמו את זה מספיק זמן הם יצליחו למתג את זה, יעני, ההתעסקות שלהם בזה בסוף תגרום לזה להיות ביטוי מבוקש ואז הם יהיו ראשונים….

מבין שלושת האופציות הבחירה שלכם צריכה להיות פשוטה: קודם כל פרסום ממומן בגוגל אדוורדס ולאחר מכן בניית קמפיין בפייסבוק, ופרסום האתר שלכם בצורה אורגנית ברשת.